ČECHIE SMÍCHOV
ČECHIE SMÍCHOV
A3A 1. B TŘÍDA
19. ledna 12:00
VS
STADION
Motorlet
FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN

TERMÍNOVÉ TABULKY

19. ledna 12:00
SK Čechie Smíchov
- : -
FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN
Čekáme na nový rozpis zápasů, kompletní tabulky zápasů jsou v sekci TÝMY.
Termín Tým Hřiště Mapa
7. ledna 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
7. ledna 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
8. ledna 20:00
Muži A
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
8. ledna 20:00
Muži B
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
9. ledna 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
9. ledna 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
10. ledna 20:00
Muži A
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
10. ledna 20:00
Muži B
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
13. ledna 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
13. ledna 17:30
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
14. ledna 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
14. ledna 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
14. ledna 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
15. ledna 20:00
Muži A
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
15. ledna 20:00
Muži B
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
16. ledna 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
16. ledna 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
17. ledna 20:00
Muži A
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
17. ledna 20:00
Muži A
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
17. ledna 20:00
Muži B
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
20. ledna 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
20. ledna 17:30
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
21. ledna 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
21. ledna 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
21. ledna 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
22. ledna 20:00
Muži A
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
22. ledna 20:00
Muži B
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
23. ledna 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
23. ledna 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
24. ledna 20:00
Muži A
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
24. ledna 20:00
Muži B
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
27. ledna 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
27. ledna 17:30
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
28. ledna 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
28. ledna 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
28. ledna 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
29. ledna 20:00
Muži A
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
29. ledna 20:00
Muži B
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
30. ledna 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
30. ledna 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
31. ledna 20:00
Muži A
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
31. ledna 20:00
Muži B
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
3. února 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
3. února 17:30
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
4. února 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
4. února 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
4. února 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
5. února 20:00
Muži A
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
5. února 20:00
Muži B
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
6. února 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
6. února 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
7. února 20:00
Muži A
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
7. února 20:00
Muži B
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
10. února 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
10. února 17:30
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
11. února 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
11. února 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
11. února 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
12. února 20:00
Muži A
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
12. února 20:00
Muži B
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
13. února 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
13. února 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
14. února 20:00
Muži A
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
14. února 20:00
Muži B
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
17. února 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
17. února 17:30
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
18. února 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
18. února 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
18. února 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
19. února 20:00
Muži A
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
19. února 20:00
Muži B
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
20. února 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
20. února 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
21. února 20:00
Muži A
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
21. února 20:00
Muži B
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
24. února 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
24. února 17:30
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
25. února 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
25. února 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
25. února 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
26. února 20:00
Muži A
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
26. února 20:00
Muži B
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
27. února 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
27. února 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
28. února 20:00
Muži A
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
28. února 20:00
Muži B
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
3. března 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
3. března 17:30
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
4. března 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
4. března 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
4. března 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
5. března 20:00
Muži A
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
5. března 20:00
Muži B
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
6. března 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
6. března 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
7. března 20:00
Muži A
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
7. března 20:00
Muži B
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
10. března 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
10. března 17:30
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
11. března 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře

POSLEDNÍ VIDEO

Navštivte náš YouTUBE kanál

NAŠI HRÁČI

NOVINKY

25. září 2018
HLAVNÍ TRENÉR MLÁDEŽE - KONTAKT

Od tohoto ročníku rozšíří řady trenérů na Čechii pan Jan Janota, který bude působit v pozici šéftrenéra mládeže a také jako trenér kategorie starší přípravky
telefon:…

18. září 2018
Aktuální info STARŠÍ PŘÍPRAVKA (Janota)

Od tohoto týdne sledujte aktuální informace v sekci STARŠÍ PŘÍPRAVKA "A", kde budou informace k tréninkům, zápasům.

07. září 2018
TRENÉŘI MLÁDEŽNICKÝCH TÝMŮ

V návaznosti na změny v týmu trenérů mládežnických kategorií zveřejňujeme aktuální kontaktní údaje. Omlouváme se za chyby na webových stránkách, pracujeme na jejich…

06. září 2018
STARŠÍ PŘÍPRAVKA - UTKÁNÍ NEDĚLE 9.9.15:00

Starší přípravka sehraje své první mistrovské utkání v neděli 9.9. od 15:00 na domácím hrišti. Sraz je ve 14:00.

Hrajeme na dvou hřištích a v nominaci na zápas jsou…

31. srpen 2018
TURNAJ 1.9. STARŠÍ PŘÍPRAVKA 2009

Zítra se část SPR(r.2009) účastní turnaje v Kolodějích.
Místo konání : Sportovní areál v Kolodějích; Bohdašínská 398/3, 190 16 Praha-Koloděje
Hrací plocha: tráva

31. srpen 2018
HLAVNÍ TRENÉR MLÁDEŽE - KONTAKT

Od tohoto ročníku rozšíří řady trenérů na Čechii pan Jan Janota, který bude působit v pozici šéftrenéra mládeže a také jako trenér kategorie starší přípravky
telefon:…

23. srpen 2018
Zahájení přípravy dětských týmů

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
Tréninkový proces MP začíná v úterý 28.8. v 16:30. Další trénink je jako obvykle ve čtvrtek znova od 16:30. Tento standardní režim bude pokračovat po…

20. srpen 2018
PŘÍSPĚVKY PODZIM 2018 (FEES FOR H2 2018) !!!

Prosíme všechny členy o úhradu příspěvků za druhé pololetí roku 2018 v termínu do 31.8.2018. Příspěvky ve výši 2.100 Kč zaplaťte, prosím, na účet 123600399/0800, variabilní…